Pociąg do Miejsc Niemożliwych

Pociąg do Miejsc Niemożliwych - P.G. Bell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
P.G. Bell
WYMIAR
11,15 MB
NAZWA PLIKU
Pociąg do Miejsc Niemożliwych.pdf
ISBN
5071300224876

OPIS

Pociąg, który jedzie przez nieprawdopodobne miejsca. Chłopiec uwięziony w kuli śnieżnej. I dziewczynka, która za moment wyruszy w podróż życia… Pewnej nocy Suzy budzi się nagle i ze zdumieniem odkrywa, że do jej domu wjechał… pociąg! To magiczny ekspres, który wyrusza w podróż do Miejsc Niemożliwych! Gotowi na niezwykłą podróż? Świat dziewczynki wywraca się do góry nogami, kiedy otrzymuje zadanie dostarczenia przedziwnej przesyłki do złowrogiej czarownicy, lady Crepusculi… Suzy z przerażeniem odkrywa, że losy magicznej krainy mogą zależeć właśnie od niej. A to, że trolle zbudowały linię kolejową właśnie przez jej dom, wcale nie będzie w tym wszystkim najdziwniejsze! Shortlista Waterstones Children's Book Prize 2019 Longlista Branford Boase Award 2019 Wybór Summer Reading Challenge 2019

9:00-20:00 [email protected] Zaloguj / załóż konto Pociąg, który jedzie przez nieprawdopodobne miejsca. Chłopiec uwięziony w kuli śnieżnej.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Informacje o Pociąg do Miejsc Niemożliwych - 8781576999 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI