Czy mogę się przytulić?

Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eoin McLaughlin
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Czy mogę się przytulić?.pdf
ISBN
2028589285387

OPIS

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?

A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…? 34,90 zł Oszczędzasz 20% (6,98 zł). Opis: Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin. Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia.

Sprawdź także: Czy mogę się przytulić? Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…? 34,90 zł Oszczędzasz 20% (6,98 zł). Opis: Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI