1000 pierwszych szeptów

1000 pierwszych szeptów - Aniela Wilk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Wilk
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
1000 pierwszych szeptów.pdf
ISBN
3898394971659

OPIS

Jak wiele przeciwności losu może jeszcze znieść młoda dziewczyna? Odejście ojca, choroba i śmierć mamy, przeprowadzka do nowego miejsca, zwariowana babka, agresywny brat… Kiedy Lila poznaje Miłosza, przystojnego jak diabli mężczyznę, i nawiązuje z nim płomienny romans, wydaje się, że jej życie zacznie się wreszcie układać, że los właśnie rozdał nowe karty… Nic bardziej mylnego. W najmniej spodziewanym momencie przeszłość puka do drzwi młodych bohaterów „Tysiąca pierwszych szeptów” i nie pozwala zaznać ukojenia, zmuszając do konfrontacji z demonami z minionych lat. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami.

przez kasia · Opublikowane 17 września 2019 · Zaktualizowane 19 września 2019. Książka „1000 pierwszych szeptów" przykuła moja uwagę od razu.

Nagle wszystko wywraca się do góry nogami. "1000 pierwszych szeptów" jest chwytającą za serce, nieobliczalną, absorbującą historią, która wciąga już od pierwszej strony i trzyma w niemiłosiernym napięciu do samego finału, a nawet jeszcze długo po odłożeniu książki na półkę. To słodko-gorzka opowieść o niesprawiedliwym, brutalnym losie i skomplikowanych relacjach ... Tysiąc pierwszych szeptów Książka już od 16,63 zł - od 16,63 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI