Trump pod ostrzałem

Trump pod ostrzałem - Michael Wolff | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Wolff
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Trump pod ostrzałem.pdf
ISBN
1223572889165

OPIS

Książka, o której Biały Dom marzył, żeby się nie ukazała. Najgorętszy tytuł 2019 roku po polsku już w dniu światowej premiery!„Im ktoś bardziej się zbliża do Trumpa, tym bardziej się niepokoi jego stanem psychicznym. Wszyscy ci ludzie zastanawiają się, jak to wszystko się skończy – dla niego, dla Ameryki i dla świata”.Podobnie jak i poprzedniej książki Michaela Wolffa, także i tej prezydentowi Trumpowi nie udało się zablokować. Dzięki temu dostajemy unikalny i najświeższy – bo autor skończył swoje śledztwo pod koniec lutego – wgląd w to, jak wyglądają dzisiaj kulisy rządzenia najpotężniejszym państwem świata.To, o czym prokurator Mueller napisał w swoim chłodnym raporcie, tu dostajemy w formie soczystego reportażu, pełnego smaczków z pierwszej linii frontu, jak wtedy, gdy dowiadujemy się, kto najczęściej wygrywa w Białym Domu konkurs na najbardziej nieszczęśliwego pracownika.Ale ta książka to dużo więcej. Żadnemu innemu dziennikarzowi nie udało się tak dogłębnie poznać, jak Trump i jego ekipa próbowali nie dopuścić do śledztwa na temat rosyjskich wpływów na kampanię prezydencką. Żaden nie ujawnił tylu kulis pokrętnego handlu nieruchomościami przez Trumpa i jego rodzinę. I przede wszystkim żaden nie pokazał tak wymownie szaleństwa ogarniającego Biały Dom i narastającej bezradności jego pracowników, którzy albo stamtąd uciekają, albo przestają wykonywać polecenia swojego szefa.

Wydawnictwo Prószyński Media. Premiera: 2019-06-04.

T ak to w życiu bywa, że ludzie zakochani w sobie nie znoszą krytyki, starając się uciszyć ich jakikolwiek przejaw. Donald Trump dysponuje wystarczającymi środkami, by uciszyć niewygodnych dla siebie krytyków, ale nawet jemu, w demokratycznym państwie prawa, nie udało się ... Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI