Potężna forteca. Cykl Schronienie. Tom 4

Potężna forteca. Cykl Schronienie. Tom 4 - David Weber | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Weber
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Potężna forteca. Cykl Schronienie. Tom 4.pdf
ISBN
2771918203682

OPIS

Czwarty tom cyklu SCHRONIENIE.Cayleb Ahrmahk odniósł największe morskie zwycięstwa w historii ludzkości. Rozbił w pył wrogie przymierze i wspólnie z królową Sharleyan utworzył Imperium Charisu, największą potęgę morską w dziejach Schronienia i ostoję dla ceniących sobie wolność uciekinierów z innych krain. Jednakże Grupa Czworga, klika rządząca Schronieniem, poprzysięgła zniszczenie Imperium Charisu. Potężna flota, wyposażona w najnowszą broń, wkrótce zostanie wysłana przeciwko Charisowi.Tymczasem dla Kościoła nadal tajemnicą jest osoba doradcy Cayleba i Sharleyan, mnicha-wojownika zwącego się Merlin Athrawes. Merlin wie, że Schronienie to ostatnia planeta zamieszkana przez ludzi, a narzucony przez Kościół Boga Oczekiwanego zastój technologiczny może się okazać wyrokiem śmierci dla ludzkości.Ślepa niszczycielska siła Matki Kościoła przetacza się przez Charis, lecz Merlin Athrawes i garstka bohaterów stają na jej drodze. Grupa Czworga ma się niebawem przekonać, jaką potęgą jest w rzeczywistości ludzka wolność.

Może nie jest to fantasy ale polecam lubiącym dobrą literaturę ... Potężna forteca tom 4 Schronienie - Weber David Ocena 4,5 / 5 2027 opinii.

Co je powoduje? Niesamowita płodność twórcza Davida Webera. Wraz z czwartym tomem "Schronienie" liczy już bowiem ponad trzy tysiące stron, a nic, jak dotąd ... Czwarty tom cyklu SCHRONIENIE Cayleb Ahrmahk odniósł największe morskie zwycięstwa w historii ludzkości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI