[OUTLET] Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie

[OUTLET] Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie - Panna Joanna | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Panna Joanna
WYMIAR
7,30 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie.pdf
ISBN
4927577192945

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Praca nad urodą, makijażem, stylem, sylwetką czy charakterem wymaga czasu i praktyki, ale jeśli mamy wystarczająco dużo chęci, można dojść do perfekcji.W osiągnięciu perfekcji pomoże Ci właśnie ten przewodnik po dobrym stylu!Może wydaje Ci się, że pod żadnym pozorem nie nauczysz się blendować cieni, a Twoje brwi nigdy nie będą wystarczająco idealne? Natychmiast odrzuć te myśli, bo MOŻESZ WSZYSTKO, wystarczy tylko odpowiednio się do tego przygotować - kluczem będzie poradnik, który trzymasz w rękach!To pierwsza taka książka w Polsce! Z niej dowiesz się:czy droższe kosmetyki są lepsze,jak stworzyć niezbędnik w swojej szafie, aby czuć się pewnie i być gotowym na każdą okazję,jak stosować proste, szybkie i niedrogie makijażowe sztuczki, dzięki którym zabłyśniesz jak gwiazdaI najważniejsze: zyskasz pewność siebie oraz nauczysz się, jak zrobić porządek nie tylko w kosmetyczce, ale i w swojej głowie.Joanna Cymbalista - lifestylowa youtuberka, która od lat uczy, jak dbać o siebie i swój styl. Zaufały jej tysiące kobiet, a jej kanał na YouTubie ma ponad 230 tysięcy subskrypcji. Z zapałem demaskuje kosmetyczne buble i pokazuje, że to nie makijaż zdobi kobietę (chociaż bywa przyjemnym dodatkiem)!#PannaJoanna #FLOWBOOKS #URODOWELOVEPamiętaj, że jesteś jedyna w swoim rodzaju - a niepowtarzalność to Twoja mocna strona.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka Sekrety piękna Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie / Joanna Cymbalista, Flow Books, 49,77 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! "Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie" to przewodnik po dobrym stylu, po który powinna sięgnąć każda kobieta, która chce osiągnąć perfekcję - zarówno w wyglądzie, jak i własnym życiu.

Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI