Wojny podwórkowe

Wojny podwórkowe - Maria Zmyślony | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Zmyślony
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Wojny podwórkowe.pdf
ISBN
7109289443909

OPIS

Betonowa dżungla, bandy chuliganów i demoniczny Marcus Kurtz. Życie nie jest tu łatwe. Marie, drobna dwunastolatka, gwiazda Hollywood, wraca do rodzinnego miasta na wakacje i dowiaduje się, że Podwórka zostały sterroryzowane przez szajkę łobuzów. Ambitna dziewczyna nie chce pozostać bierna. Wraz z innymi dziećmi próbują przywrócić porządek w mieście i wyruszają w górę rzeczki, by zdemaskować i pokonać gang z Poprawczaka oraz jego demonicznego Wodza. Zanim tam dotrą, muszą zmierzyć się z przerażającymi bandami z innych Podwórek. Pomogą im w tym .: rycerze-Transformersi, koń trojański, a nawet Hobbit i Gwiezdne Wojny. Czy ta misja może się w ogóle udać? Zgoda, spokój i porządek nie są dane na zawsze. O wolność trzeba umieć walczyć. Jądro ciemności Josepha Conrada, film Francisa Forda Coppoli Czas Apokalipsy i arcydzieła literatury światowej przeniesione na polskie podwórka.

Marie, drobna dwunastolatka, gwiazda Hollywood, wraca do rodzinnego miasta na wakacje i dowiaduje się, że Podwórka zostały ... Wojny Podwórkowe - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Wojny podwórkowe to projekt dla dzieci i młodzieży, na który składa się seria działań warsztatowych oraz wystawa podsumowująca całą akcję.

23/02/2021. dla dzieci „Pierwsze abecadło" - Wyprawka Czytelnicza dla pierwszaka ... Ebook - Wojny podwórkowe - Maria Zmyślony, Mateusz Zmyślony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI