Serce naszej Matki

Serce naszej Matki - Carver Alan Ames | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carver Alan Ames
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Serce naszej Matki.pdf
ISBN
7145131588598

OPIS

Niezwykłe przesłania MaryiZastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję!Wielki współczesny mistyk i charyzmatyk Carver Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, tym razem dzieli się wyjątkowymi przesłaniami, które podczas modlitwy otrzymał od Matki Bożej. Jej poruszające słowa mogą stać się przedmiotem codziennego rozważania, drogowskazem w trudnych chwilach i umocnieniem w słabościach.

Jej poruszające słowa mogą stać się przedmiotem codziennego rozważania, drogowskazem w trudnych chwilach i umocnieniem w słabościach. Tłumaczenie: Serce naszej Matki; Serce naszej Matki .

Zastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję! Niezwykłe przesłania Maryi Zastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję! Wielki współczesny mistyk i charyzmatyk Carver Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, tym razem dzieli się wyjątkowymi przesłaniami, które podczas modlitwy otrzymał od Matki Bożej. Jej poruszające słowa mogą stać się ... Ewa: 17.02.2021, 06:47: Módlmy się: Najmilsze Serce Marii, któreś pomiędzy sercami wszystkich stworzeń jest najczystsze i miłością ku Sercu Jezusowemu najbardziej gorejące, oraz względem nas grzeszników najmiłosierniejsze, uproś nam u Serca Pana Jezusa, Zbawiciela naszego, wszystkie łaski, o które Cię prosimy. Autor: Carver Alan Ames ISBN: 978-83-66061-75- Format: 130x200 mm Liczba stron: 296 Identyfikator produktu 888065: Tytuł Serce naszej Matki: Autor: Carver Alan Ames: Wydawnictwo : Wydawnictwo Esprit Szczegóły: Serce naszej Matki - Ames Carver Alan.

POWIĄZANE KSIĄŻKI