[OUTLET] Planeta Singli 2

[OUTLET] Planeta Singli 2 - Ewa Markowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Markowska
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Planeta Singli 2.pdf
ISBN
1684180075119

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Dalsze perypetie sercowe popularnej pary filmowejW miłości jak na wojnie. Wygrywa silniejszyZwiązek Ani i Tomka jest jak odbezpieczony granat. On, showman-celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei marzy o cieple ogniska domowego i wierności aż po grób. Miłosnej sielance nie sprzyja medialna gorączka wokół tej idealnej pary roku, a temperaturę podkręcają przygotowania do świątecznego programu, który ma rozsadzić słupki oglądalności. Dodatkowo na horyzoncie pojawia się Aleksander – milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego lepiej niż Ania oraz niezaspokojona diwa, która zagięła parol właśnie na Tomka. I choć w rzeczywistości związek Ani i Tomka wpadł w poślizg na życiowym zakręcie, to w świecie sztucznych uśmiechów i medialnych gierek miłość przecież sprzedaje się najlepiej. Zatem show must go on!Ta historia to najcieplejszy przedświąteczny prezent, jaki możecie sobie sprawić.

8 197 chce zobaczy ... Planeta singli 3 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Planeta Singli 2.Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. [OUTLET] Planeta Singli 2 .

Pseudonim. Tytuł ... Planeta Singli 2 (2018) - Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary.

POWIĄZANE KSIĄŻKI