Nie będzie żadnej rewolucji

Nie będzie żadnej rewolucji - Kazimierz Rajnerowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Rajnerowicz
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Nie będzie żadnej rewolucji.pdf
ISBN
8181468360292

OPIS

Bałuty, czołgi, punk rock, zbuntowana młodzież i wtedy oni wchodzą cali na czarno. W latach 90. XX wieku przez Łódź przeszła prawdziwa burza zmian.Zespół Cool Kids of Death, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi właśnie z Łodzi. Jego przekaz był jednak szerszy, wyrażający niepokoje tzw. Generacji NIC. Czy naprawdę dwie dekady po przełomie 1989 roku młodym ludziom pozostawała albo mrówcza praca w korpo, albo rzucanie butelkami z benzyną?To nie jest kolejna historia wzlotu i upadku rockowego zespołu. To podróż w czasie do epoki bazarowego kapitalizmu, kaset VHS, przegrywanych płyt CD i traconych złudzeń.

Nawalny nie będzie Leninem, bo nie przyjechał na zgliszcza. „Stary świat" wciąż stoi.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! W myśl hasła-nasze (kibiców) ulice-wasze komentarze na wyborczej, tvn, czy pudelku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI