Materiał ludzki. Seria o Agacie Stec. Tom 2

Materiał ludzki. Seria o Agacie Stec. Tom 2 - Piotr Borlik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Borlik
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Materiał ludzki. Seria o Agacie Stec. Tom 2.pdf
ISBN
3157326206688

OPIS

Druga po "Boskiej proporcji" część cyklu kryminalnego z Agatą Stec.Po zakończonym śledztwie w sprawie morderstwa w gdańskim parku Oliwskim w niewyjaśnionych okolicznościach znika główny świadek w sprawie. Komisarz Agata Stec nie ustaje w poszukiwaniach mężczyzny, z którym łączyły ją nie tylko służbowe relacje. Brak efektów w połączeniu z mnożącymi się pytaniami i wątpliwościami popycha policjantkę do podjęcia desperackich kroków. Tymczasem w niewielkiej wsi na Kaszubach dochodzi do makabrycznego odkrycia. Dwie młode kobiety znaleziono przywiązane do pali pośrodku pola i obrośnięte kwitnącymi powojnikami. Po tym, jak Agata ratuje życie jednej z nich, jej losem zaczyna interesować się brat policjantki, psycholog Artur Kamiński, nie tylko w celu udzielenia pomocy niedoszłej ofierze…Piotr Borlik ur. w 1986 r. Inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.Jest mistrzem Holandii oraz laureatem trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Autor cyklu kryminałów z Agatą Stec, którego pierwszy tom nosi tytuł "Boska proporcja".

Tom 2. Autor: Piotr Borlik; Wydawnictwo: Prószyński Media; Rok wydania: ... „Materiał ludzki" to świetna kontynuacja historii o Agacie Stec.

Tom 2 (książka audio) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI