Duchy polskich miast i zamków

Duchy polskich miast i zamków - Paweł Zych | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zych
WYMIAR
9,90 MB
NAZWA PLIKU
Duchy polskich miast i zamków.pdf
ISBN
1409695704520

OPIS

Pięknie ilustrowany leksykon duchów, zjaw i upiorów straszących w polskich miastach i zamkach. Autorzy odszukali w polskiej historii i legendach postacie najbardziej znane, ale też te zapomniane, a ciekawe duchy i widma.

Autorzy odszukali w polskiej historii i legendach postaci najbardziej znanych, ale też tych zapomnianych, a ciekawych duchów i widm. „Duchy polskich miast i zamków" są pozycją obowiązkową dla każdego, kto lubi niesamowite historie oraz wspaniałe ilustracje. Twarda oprawa, grube kartki stylizowane na pożółkłe, wiele opowieści oraz spore grafiki - to pozytywne strony książki.

Duchy polskich miast i zamków - Paweł Zych, Witold Vargas - Książka w SwiatKsiazki.pl "Duchy polskich miast i zamków" zabierają nas w wyjątkową wyprawę po Polsce. Duchowo zwiedzimy dosłownie cały kraj, od Pomorza przez Mazury i Podkarpacie po Dolny Śląsk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI