Podróże w nieznane

Podróże w nieznane - Bruce Moen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Moen
WYMIAR
9,64 MB
NAZWA PLIKU
Podróże w nieznane.pdf
ISBN
8693873243113

OPIS

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska?Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe’a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Poznanie OBE (out of body experience) pozwala zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.Podróże w nieznane to kontynuacja pionierskich książek Roberta Monroe: Podróże poza ciałem, Dalekie podróże oraz Najdalsza podróż.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Podróże w nieznane, nowe wydanie. Przyznam, że nigdy nie sięgałam po takiego rodzaju książki aż do teraz! Moja córka ma na imię Nela i stwierdziłam, że warto zapoznać się z jej rówieśniczką.

Gdy biuro ds. turystyki Wirginii Zachodniej organizowało bezpłatną podróż, aby promować ten stan jako idealne miejsce na jesień, jedyna wskazówka, która pojawiła się w ogłoszeniu ... Podróż w nieznane (Destination Unknown lub So Many Steps to Death) - powieść Agathy Christie z 1955 roku..

POWIĄZANE KSIĄŻKI