Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II)

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II) - Krzysztof Król | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Król
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II).pdf
ISBN
7401513037545

OPIS

Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie?Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet.

Od pierwszej randki, przez tworzenie więzi, obalanie fałszywych przekonań i krótki kurs psychologii, aż do technik seksualnych i naj... eAudiobookKsięga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie IIautorstwaKrzysztof Król ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

Wydanie II. Załóż konto Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI