Zahhak

Zahhak - Władimir Medwiediew | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władimir Medwiediew
WYMIAR
8,14 MB
NAZWA PLIKU
Zahhak.pdf
ISBN
4031304474447

OPIS

Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła„Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat”. Medusa.io„Mistrzowska fabuła zgłębiająca burzliwą historię jednego z najbardziej charakterystycznych regionów świata” Wadim NesterowTadżykistan, była republika radziecka, ogłasza niepodległość, ale wkrótce w kraju wybucha wojna domowa. Ojciec Andrieja i Zariny, szesnastoletnich bliźniąt, zostaje zamordowany, a rodzeństwo wraz z matką Rosjanką musi uciekać aż na granicę z Afganistanem, do maleńkiej wioski, w której mieszkają krewni ojca oraz jego dawna – czy może raczej druga – rodzina.Każdy dzień w wiosce okazuje się walką o przetrwanie. Brakuje jedzenia, a Andriej i Zarina są zmuszeni do wyczerpującej pracy. Ich matka spotyka się z zazdrością i jawną wrogością ze strony tadżyckiej żony zmarłego. Sytuację komplikuje także nieznany bohaterom język oraz niecodzienne wierzenia i tradycje miejscowych. Te przyziemne trudności okazują się jednak błahostką, gdy w wiosce osiada gang przestępców hołdujących mitycznemu Zahhakowi, despotycznemu królowi-smokowi.

Przeczytaj recenzję Zahhak. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dla po-zgrzytowej wersji tej postaci, sprawdź Pomrok E%ekutor/Banita.

Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła?Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat?. Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła „Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat". Medusa.io „Mistrzowska... Zahhak margonem • pliki użytkownika Geneekoki przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • [reupload] Margonem Zahhak Odcinek bez przekleństw.mp4 Zahhak is a figure in Iranian mythology, who was strong and clever, but was easily manipulated by his evil counselors into world domination.

POWIĄZANE KSIĄŻKI