Ta chwila

Ta chwila - Guillaume Musso | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
7,88 MB
NAZWA PLIKU
Ta chwila.pdf
ISBN
2892280152573

OPIS

NIE ZAPOMNIJ, ŻE MAMY DWA ŻYCIA.DRUGIE ZACZYNA SIĘ, GDY UŚWIADOMISZ SOBIE, ŻE ŻYJE SIĘ TYLKO RAZLisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello. Raz po raz los styka ich ze sobą, aż wreszcie zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy.Za zamkniętymi drzwiami odziedziczonej przez niego latarni morskiej skrywa się straszliwy sekret. Łamiąc złożoną obietnicę, Arthur zdecydował się je otworzyć. To, co za nimi znalazł, nie pozwala mu wieść normalnego życia.Dla Lisy zrobi jednak wszystko. Aby przechytrzyć swoje przeznaczenie, razem z ukochaną podejmie szaleńczy wyścig z bezlitosnym przeciwnikiem, którym jest... czas.Trzymająca w napięciu powieść z finałem, który zawróci wam w głowie!Powieść dająca niebywałą czytelniczą satysfakcję. Jeśli ktoś zdradzi ci zakończenie, natychmiast zgłoś to na policję!„L’Express”Piekielne napięcie. Lepiej nie będziemy wam zdradzać nic więcej. Oprócz może tego, że Musso staje się coraz lepszy.„Ouest France”Suspens tak sprytny, że aż oszałamiający. Trudno oderwać się od „Tej chwili” aż do łamiącego serce końca.„Métronews”Świetny thriller psychologiczny.„Direct Matin”Ta książka to popisowy numer Guillaume’a Musso. On naprawdę jest mistrzem budowania napięcia! (…) Wraca w niej do gatunku thrillera psychologicznego i pogrąża czytelników w przerażającym napięciu…„Le Figaro”

Zagraj z nami! ••• Więcej. Przeglądaj słowniki. "Te chwile" to z jednej strony fascynujący utwór o dorastaniu i rozwoju, z drugiej zaś - ujawnienie drastycznej prawdy o głównej bohaterce, o byłym mężu, matce i ojcu, o mężczyznach, z którymi łączyły „ją" relacje uczuciowe, a których czytelnik może łatwo zidentyfikować.

Drugie zaczyna się, gdy uświadomisz sobie, że żyje się tylko raz. Lisa marzy, aby zostać aktorką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI