Rak i witamina C

Rak i witamina C - Linus Pauling | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linus Pauling
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Rak i witamina C.pdf
ISBN
9290194287244

OPIS

W tej, opartej na badaniach naukowych, książce, Autorzy prezentują informacje na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej leczenie raka. Znajdziesz w niej informacje dotyczące powstawania i rozwijania się nowotworów. Dowiesz się więcej o metodach, jakimi są one powszechnie leczone i poznasz rolę witaminy C w tym procesie. Autorzy udokumentowali reakcje chorych na podawanie wysokich dawek kwasu askorbinowego, zdradzają niepublikowane dotychczas informacje o lekach chemioterapeutycznych. Znajdziesz tu również praktyczne porady dotyczące przygotowania się do terapii i stosowania witaminy C jako metody wspomagającej leczenie konwencjonalne. Raka można wyleczyć.

Przedawkowanie witaminy C występuje bardzo rzadko i zwykle jest niegroźne. powoduje zgagę, bóle brzucha i nudności. 15.

Badania wykazały również, że stężenie witaminy C we krwi jest wyższe, gdy podaje się ją dożylnie, niż w przypadku przyjmowania ... Rak i witamina C - jaka jest jej rola w leczeniu nowotworów? Autor przez kilka dekad pracował nad wpływem witamin, w szczególności witaminy C, na ludzki organizm. Badania wykazały, że prawie wszyscy cierpimy na niedobór witaminy C.

POWIĄZANE KSIĄŻKI