[OUTLET] Asasyni i sojusznicy

[OUTLET] Asasyni i sojusznicy - Justin Somper | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justin Somper
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Asasyni i sojusznicy.pdf
ISBN
7433646097905

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Pierwszy tom nowej serii autora "Wampiratów"! Władca Archenfield nie żyje i wszystko wskazuje na to, że nie umarł z przyczyn naturalnych. Na tronie zasiąść ma jego młodszy brat, książę Jared. Jednocześnie rozpoczyna się polowanie na skrytobójcę. Mury zamku kryją wiele tajemnic, a na dworze rządzą niepodzielnie zbrodnia i intryga. Czy Jared znajdzie mordercę, nim stanie się jego kolejną ofiarą?

Dodaj recenzję. Inne książki tego autora > Dodaj do schowka-70% [OUTLET] Asasyni i sojusznicy . Kup teraz na Allegro.pl za 8,30 zł - ASASYNI I SOJUSZNICY JUSTIN SOMPER z miasta Poznań.

Nie sądziłam, że odbiorę ją tak pozytywnie. Fakt, nie jest to literatura górnych lotów, ale z pewnością będzie idealna dla osób, które rozpoczynają swoją historię książkami fantasy, nada się też dla tych, którzy chcą pozostać w ... Informacje o Asasyni i sojusznicy - Justin Somper - 8302393573 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI