Na gorącym uczynku

Na gorącym uczynku - Harlan Coben | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Na gorącym uczynku.pdf
ISBN
2155558102934

OPIS

Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem…Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie telewizyjnym Przyłapani na gorącym uczynku demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji.

- Przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, miał jeszcze rozpięte spodnie i stał nad leżącą, rozebraną od pasa kobietą - mówi Arkadiusz Ciozak, rzecznik ... Fałszywy policjant złapany na gorącym uczynku. 66-latka dała mu 140 tysięcy złotych Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy, w bloku przy ul.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Na wniosek policjantów wobec jednego z nich sąd zastosował tymczasowe aresztowanie, a wobec drugiego - dozór policyjny. Na miejsce przyjechał patrol.

POWIĄZANE KSIĄŻKI