Holandia. Travelbook. Wydanie 1

Holandia. Travelbook. Wydanie 1 - Paweł Pomykalski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Pomykalski
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Holandia. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
6141851252739

OPIS

Holandia od wielu lat cieszy się - i słusznie! - niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających Europę obieżyświatów. Ci jednak najchętniej odwiedzają rozsławiony licznymi opowieściami Amsterdam, okazjonalnie tylko poznając inne zakątki "krainy tulipanów". Paradoksalnie, położony w sercu Starego Kontynentu kraj wciąż w dużej mierze pozostaje turystyczną białą plamą. Zachęcamy zatem, po nasyceniu się atrakcjami stolicy, do odkrycia mniej znanej twarzy Niderlandów. Intrygujące przeżycia i niezapomniane wrażenia - gwarantowane!Historyczne miastaZnakomite muzea i galerieKanały, rowery i tulipanyTradycyjna kultura wiejskaWiatraki i miasta-forteceSery i piwa o światowej renomieTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Bezdroża autor: Beata Pomykalska, Paweł Pomykalski. Travelbook. Wydanie 1.

Travelbook. Wydanie 1, ISBN 9788328351424, Beata Pomykalska, Paweł Pomykalski, Holandia od wielu lat cieszy się - i słusznie! - niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających Europę obieżyświatów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI