Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken. Tom 1

Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken. Tom 1 - Moony Witcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken. Tom 1.pdf
ISBN
1763268527632

OPIS

Geno Hastor Venti jest nieśmiałym jedenastolatkiem od urodzenia mieszkającym w niewielkiej i spokojnej wiosce, Dolnym Dzwonie. Wychowuje go wuj, który musiał zastąpić mu rodziców porwanych w tajemniczych okolicznościach. Pewnej nocy Geno słyszy dziwne hałasy dochodzące z ulicy. Od tego momentu zaczyna się jego znajomość z madame Crikken, ekscentryczną kobietą, która wprowadzi go do równoległego świata, Arx Mentis. Jest to instytucja zajmująca się badaniem i rozwijaniem mocy mentalnych, skupiająca w swoich murach najwybitniejsze umysły

- 8011434801 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-08 - cena 24,05 zł Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken Tom 1 Witcher Moony.

Od tego momentu zaczyna się jego znajomość z madame Crikken, ekscentryczną kobietą, która wprowadzi ... Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken Tom 1. 25,90 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI