Niewinny

Niewinny - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Niewinny.pdf
ISBN
3496072175864

OPIS

Jeden mały błąd może zmienić wszystko.Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości.Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.

» Antonim dla słowa niewinny. niewinny (język polski): ·↑ Sławomir Mrożek, Teatr 3 (Lis aspirant 1978, Lis filozof 1977, Polowanie na lisa 1977, Serenada 1977, Garbus 1975, Emigranci 1974), 1974, Narodowy Korpus Języka Polskiego.· ↑ Małgorzata Musierowicz, Dziecko piątku, 1993, Narodowy Korpus Języka Polskiego Nawet kiedy jesteś niewinny, cały świat będzie dążył do udowodnienia Ci winy. Matt Hunter - student prawa, w czasie jednej ze studenckich imprez, w wyniku bójki nieumyślnie zabił człowieka.

Zaczyna się wszystkiego wypierać? Słowo „niewinny" w słownikach zewnętrznych. Poniżej znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane z hasłem niewinny: » Synonim do wyrazu niewinny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI