Kostka i Bruno. Wakacje!

Kostka i Bruno. Wakacje! - Dominika Słomińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Słomińska
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Kostka i Bruno. Wakacje!.pdf
ISBN
7283222436562

OPIS

Dzieciaki!Kostka i Bruno wraz z przyjaciółmi jadą na pierwsze kolonie w życiu. Jak sobie poradzić z tęsknotą i obawą przed wyjazdem bez rodziców? Co to jest pierwsze zauroczenie? Czy powinno się czytać czyjś pamiętnik? Czy fajne jest podglądanie dziewczyn? I czy krem czekoladowy może udawać kupę? Co oznacza czerwona flaga na plaży? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej książce. Poproście rodziców o wspólne czytanie i rozmowy, a może sami spróbujecie ją przeczytać i opowiecie o tym, czego się dowiedzieliście, swoim bliskim? Życzę Wam miłej lektury.

Autor Dominika Slominska. Dzieciaki, Przedstawiam Wam Kostke i Brunka, dwoje rezolutnych przyjaciol. Zobacz, gdzie kupisz Burda książki Kostka i Bruno Szkolne przygody - Dominika Słomińska w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl. "Wake Up in the Sky" is the third single from Gucci Mane's album, Evil Genius.

Размер: 8.92 MB. Pobierz z: Książka Kostka i Bruno. Kostka i Bruno - opis wydawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI