Baśń o Trolinku

Baśń o Trolinku PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Baśń o Trolinku.pdf
ISBN
3731816444808

OPIS

Pełna magii Baśń dla dzieci o Trolinku; leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą.Bohater na swej drodze pozna przyjaciela psa z którym się zaprzyjaźni, a także inne ciekawe istoty z bajkowego świata magii jak choćby pająka pięciogłowego czy jeżoludki. Baśń prawi o jakże często zapominianych we współczesnym świecie wartościach takich jak : Odwaga, Przyjaźń, Uczciwość, Wiara, Miłość.17 rozdziałów napisanych wierszem z lekkością i artystycznym polotem, 758 zapierających dech w piersiach wierszy, tworzących niezapomniany obraz baśniowego świata widzianego oczyma leśnego stworka. Świata - który mimo swego baśniowego metafizycznego charakteru - przepełniony jest realnymi, ludzkimi emocjami.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pełna magii Baśń dla dzieci o Trolinku; leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą. Pełna magii Baśń dla dzieci o leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą. Baśń o Trolinku - opis produktu: Pełna magii Baśń dla dzieci o leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do `Zamku Czaszek` i zmierzyć się ... ROZDZIAŁ 1. DOMEK TROLINKOWY Drogie dzieci; straszne historie lubicie?Ta zdarzyła się naprawdę, uwierzycie?To opowieść o Trolinku, leśnym stworku,Co od dawien dawna mieszka w drzewnym domku.Chatka sobie stoi w turkusowym lesie,Wokół chłodna cisza, echo szept drzew niesie,Ściany są lepione z kasztanowych łupinek,Dach igliwiem wity pośrodku kominek.A sam Trolinek; jest taki ... Baśń o Trolinku - Michał Jankowiak - opis książki: Pełna magii Baśń dla dzieci o leśnym stworku, który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku ... Pełna magii Baśń dla dzieci o leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Pełna magii Baśń dla dzieci o leśnym stworku, który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro ... Pełna magii Baśń dla dzieci o Trolinku, leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą. Baśń o Trolinku 2019 wydanie 1 .

Oryginalny bohater, klasyczne przygody Baśń o Trolinku - Jankowiak Michał - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI