[OUTLET] Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP

[OUTLET] Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP - Patryk Pleskot | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patryk Pleskot
WYMIAR
4,77 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP.pdf
ISBN
2553401724999

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Daj się oszukać.Pozwól się uwieść.Oddaj mi swoje pieniądze.A później spróbuj mnie złapać!Genialny fałszerz, którego podrobione banknoty są dziś droższe niż oryginały…Oszust-dyplomata, którego nikt nie śmie prosić o uregulowanie rachunku za hotel czy obiad w restauracji…Uzdrowiciel, którego moc przenika nawet przez ekran telewizora…Uwodziciel, któremu wystarczy dziesięć minut, by każdą napotkaną kobietę zaciągnąć do łóżka. I okraść…Fałszywa hrabianka, z którą sypia połowa polskiego sejmu…Tajny współpracownik SB, który zdradza Solidarność, by potem zrobić to samo z komunistami…Mistrz kierownicy, złodziej polonezów i postrach Peweksów, który kilkanaście razy ucieka milicjantom, by w końcu dosłownie zapaść się pod ziemię na więziennym spacerniaku…Siedem postaci, dziesiątki ról. Jedno pragnienie sławy i pieniędzy. Wybicia się ponad przeciętną. Ale drogą na skróty i kosztem innych.Dosłownie - kosztem.W ponurej rzeczywistości PRL-u i w początkach wolnej Polski ci genialni kanciarze stali się celebrytami. Kochały ich tłumy. Niektórych za to, że zadrwili z komunistycznego systemu. Innych - ponieważ dawali nadzieję. A Ty, dałbyś się nabrać?

Oddaj mi swoje pieniądze. A później spróbuj mnie złapać! Patryk Pleskot we wstępie do swojej nowej książki Przekręt.Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP twierdzi, że z pewnością wszystkich bohaterów jego rozważań ująłby serial Gra o tron.Niezależnie od tego, czy ich wyobraźnia rozpalałaby się podczas scen erotycznych, czy z ... Czasami może się wydawać, że życie w PRL, a nawet teraz w III RP, jest całkowicie nudne.

Siedem postaci przedstawionych przez Patryka Pleskota w Przekręcie sprawi, że zupełnie inaczej spojrzymy nie tylko na historię, ale również na ludzi, którym udało się zakosztować sławy i pieniędzy. Zazwyczaj ... Szybkość, z jaką Kalibabka zmieniał dziewczyny i miejsca pobytu, mogła zawrócić w głowie - fragment książki Patryka Pleskota „Przekręt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI