Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie

Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie - Ines Krawczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ines Krawczyk
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie.pdf
ISBN
5433777350138

OPIS

Co zrobić, by nie zagubić się w sieci, i w jaki sposób zadbać, by KULTURA przez nasze zachowanie nie dała nura? Podpowiedzą wam to Tosia i Kuba (oraz pewien domowy… dinozaur), którzy na swojej skórze przekonali się, jak się kończą historie z dzwoniącym telefonem w kinie czy nielegalnym ściąganiem filmów z sieci. Oni wiedzą już, jak poradzić sobie z hejterami i że internetowe znajomości należy zawierać bardzo ostrożnie.Dzięki tej książce dowiesz się:* dlaczego w sieci należy chronić swoje dane osobowe,* kiedy nie wypada pisać esemesów i rozmawiać przez telefon,* dlaczego do sieci nie wrzuca się zdjęć innych osób bez pytania,* że hejt jest niedopuszczalny.

71, oprawa twarda. Wysyłka w przeciągu 1-5 dni roboczych Co zrobić, by nie zagubić się w sieci, i w jaki sposób zadbać, by KULTURA przez nasze zachowanie nie dała nura? Podpowiedzą wam to Tosia i Kuba (oraz pewien domowy… dinozaur), którzy na swojej skórze przekonali się, jak się kończą historie z dzwoniącym telefonem w kinie czy nielegalnym ściąganiem filmów z sieci.

Książka Kultura daje nura liczy 72 stron. Jej wymiary to 202x202.

POWIĄZANE KSIĄŻKI