Kapitan Nauka Witaj, motylku!

Kapitan Nauka Witaj, motylku! - Agnese Baruzzi (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnese Baruzzi (ilustr.)
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Witaj, motylku!.pdf
ISBN
1285023314537

OPIS

Książeczka, która wspiera prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka autora bestsellerowej serii Przesuń paluszkiem!Przyroda opowiada piękne, małe i duże historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. To opowieść o gąsieniczce, która rodzi się z jajka maleńkiego niczym główka od szpilki. Odkryje ona piękno oczekiwania i cud przemiany.Pozwól dziecku dotknąć i poczuć świat natury, zajrzeć przez okienka i dziuple, odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Witaj, ptaszku! przedstawia wzruszającą historię nowonarodzonych rudzików, które rosną i pod troskliwym okiem rodziców poznają życie w lesie. Atrakcyjna forma z okienkami i dziurkami pozwala obserwować, dotykać i poznawać świat natury, rozwijając przy tym zmysły dziecka, zwłaszcza wzroku i dotyku.

Autorem książki jest Gabriele Clima. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI