Trzej muszkieterowie (książka audio)

Trzej muszkieterowie (książka audio) - Aleksander Dumas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Trzej muszkieterowie (książka audio).pdf
ISBN
1298284744794

OPIS

Pierwsza część słynnej przygodowej trylogii autorstwa Aleksandra Dumasa.„Trzej muszkieterowie” to wielokrotnie zekranizowana i ciesząca się ogromną popularnością powieść z gatunku płaszcza i szpady. Akcja opowieści dzieje się w pierwszej połowie XVIII w., za czasów kardynała Richelieu. Głównymi bohaterami są muszkieterowie Atos, Portos i Aramis, a także d’Artagnan, który pragnie do nich dołączyć. Jego przygoda z muszkieterami zaczyna się jednak od bójki i licznych perypetii. Młody d’Artagnan zostaje zauważony przez samego króla Ludwika XVIII. Zostaje przez niego przyjęty do gwardii pałacowej. Tym samym d’Artagnan zostaje wciągnięty w dworskie potyczki i intrygi.Czyta: Leszek FilipowiczCzas nagrania: 25 godz. 10 min.

Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. „Trzej muszkieterowie" to wielokrotnie zekranizowana i ciesząca się ogromną popularnością powieść z gatunku płaszcza i szpady.

Jedna z najsłynniejszych powieści Alexandra Dumasa, a zarazem klasyk gatunku płaszcza i szpady Osiemnastoletni d?Artagnan opuszcza rodzinny dom i bez grosza przy duszy, za to z zapasem odwagi, dowcipu i sprytu, wyrusza do Paryża, by wstąpić do elitarnej formacji muszkieterów królewskich. ISBN: 978-83-2726-364-3. Wydawca: Biblioteka Akustyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI