[OUTLET] Luna. Za kulisami 2

[OUTLET] Luna. Za kulisami 2 - Walt Disney | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Walt Disney
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Luna. Za kulisami 2.pdf
ISBN
9297196343006

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Ta książka to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu "Soy Luna", wyświetlanym na Disney Channel. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzajączytelnika za kulisy tej niezwykłej historii. Do książki dołączony jest arkusz z naklejkami i plakat. Wejdź za kulisy i poznaj prawdę o: Ambar, Jazminie i Delfi.

Okładka: Miękka. Data Premiery: 2016-06-15.

W Soy Luna Za kulisami 2 opublikowane zostały również wypowiedzi aktorów o filmie, anegdoty z ... Książka Luna. Za kulisami 2 autorstwa Disney , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI