Kolory pawich piór

Kolory pawich piór - Jojo Moyes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jojo Moyes
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Kolory pawich piór.pdf
ISBN
5352387088926

OPIS

Urodziliśmy się nie po to, żeby być doskonali, lecz prawdziwi.Piękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą o sobie, która jest pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą.Suzanna jest dumna jak paw, i jak paw dziwna i niedostępna. Ma wszystko, co potrzebne do szczęścia, tylko nie ma już siły udawać, że jest szczęśliwa. Jedynym miejscem, gdzie czuje się bezpieczna, jest jej mały sklepik, Pawi Zakątek. To tam pewnego dnia spotyka kogoś, kto jest równie pogubiony. I dostaje szansę, aby zacząć wszystko od początku.Niepublikowana wcześniej w Polsce powieść Jojo Moyes, pisarki, która podbiła serca polskich czytelniczek książkami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś i Moje serce w dwóch światach.

To tak, jak w prawdziwym życiu - na losy danej jednostki składa się bowiem mnóstwo rożnych wypadkowych, czyli najrzęsiściej decyzji innych ludzi. Autorka przedstawia nam trzy, zupełnie odmienne kobiety - Suzanne, Vivi oraz ... Jojo Moyes "Kolory pawich piór" to książka przedstawiająca losy Athene - bogatej, pięknej, lecz zepsutej do cna kobiety.

Więcej Dodał/a: Deppowa . 0 osób to lubi .

POWIĄZANE KSIĄŻKI