Kancelaria

Kancelaria - Helen Phillips | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Phillips
WYMIAR
8,91 MB
NAZWA PLIKU
Kancelaria.pdf
ISBN
4030016169781

OPIS

Napisana z błyskotliwością Italo Calvino i czułością José Saramago ta krótka powieść-baśń jest piękna, pełna humoru, a zarazem smutna i przerażająca. Cudowna!Ursula K. Le GuinJosephine i Joseph uciekają z głębokiej prowincji, aby szukać szczęścia w wielkim mieście. Tam jednak życie okazuje się niewiele lepsze. Josephine zatrudnia się w iście kafkowskim biurze. Zamknięta w odosobnionej klitce w posępnym, betonowym gmachu ma tylko jedno zadanie: wprowadzać do bazy danych imiona, nazwiska i datę. Zawsze tę samą. Jutrzejszą...

Kancelaria świadczy pomoc prawną, dedykowaną w głównej mierze przedsiębiorcom. Zespół prawników Kancelarii obsługuje Klientów na terenie całej Polski, ale także poza jej granicami.

Tadeusz Rząca - śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, chórki, aranżacje Jacek Urbański - gitara elektryczna Sławomir Sobczyk - gitara basowa Mariusz Wala - instrumenty klawiszowe (1993-1995) i od 2009 Kancelarii w Warszawa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI