Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Siedmiu mężów Evelyn Hugo - Taylor Jenkins Reid | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Taylor Jenkins Reid
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Siedmiu mężów Evelyn Hugo.pdf
ISBN
6046690919500

OPIS

Powieść, którą pokochały setki tysięcy Amerykanek!To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo - aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym, jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława, pieniądze, skandale i blask reflektorów… W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw? Kogo kochała naprawdę? Jej życie kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet.Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę, byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką.Fascynująca powieść o miłości i cenie sławy.Emily Giffin

Zdecydowanie zgadzam się z stwierdzeniem, że jest to fascynująca powieść o miłości i cenie sławy. "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" - Taylor Jenkins Reid. by Urszula Janiszyn on Lipiec 5, 2019 Lipiec 5, 2019 1 komentarz do "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" - Taylor Jenkins Reid.

Komentarze i opinie (0) Dodaj komentarz. „Siedmiu mężów Evelyn Hugo" to opowieść o kobiecie silnej, wiedzącej, czego chce i nie obawiającej się po to sięgnąć. Jednocześnie Evelyn Hugo ma w sobie dużo cech, które czytelnik dostrzeże także w sobie samym - że poza zaspokojeniem zawodowym, pełnym kontem i usatysfakcjonowaniem swojego próżnego ego, jest po prostu ... Siedmiu mężów Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid.

POWIĄZANE KSIĄŻKI