[OUTLET] Łowca słów

[OUTLET] Łowca słów - Susin Nielsen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susin Nielsen
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Łowca słów.pdf
ISBN
3665340751335

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kolejna powieść autorki bestselleru "George Clooney potrzebny od zaraz"!Zabawna, kpiarska opowieść – z rozgrywkami scrabble’a w tle.Dwunastoletni Ambroży sam przyznaje, że jest dziwakiem. Wbrew zakazom mamy zaprzyjaźnia się z Cosmo, dorosłym synem właścicieli mieszkania wynajmowanego przez mamę. Cosmo to niezły rozrabiaka, przeciwieństwo Ambrożego. Połączy ich gra w scrabble’a, której są pasjonatami. Rozgrywki, na poziomie mistrzowskim, zmienią życie obu – Cosma i Ambrożego, który poznaje prawdziwego siebie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Łowca słów to opowieść o ciągłej potrzebie dorastania i pracy nad sobą. O potrzebie uświadamiania sobie i zmieniania tego, co złe.

Newsletter:... Kolejna powieść autorki bestselleru "George Clooney potrzebny od zaraz"! Zabawna, kpiarska opowieść - z rozgrywkami scrabble'a w tle. Dwunastoletni Ambroży sam przyznaje, że jest dziwakiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI