Nie ma światła w ciemności. Seria Ciemność. Tom 1

Nie ma światła w ciemności. Seria Ciemność. Tom 1 - Claire Contreras | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire Contreras
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Nie ma światła w ciemności. Seria Ciemność. Tom 1.pdf
ISBN
7632276454784

OPIS

Poruszająca opowieść Claire Contreras, bestsellerowej autorki romansów, której książki są tłumaczone na ponad 50 języków.Przeszłość spowita ciemnością.Przyszłość bez szans na światło dnia.Czy tragiczną przeszłość można wymazać z pamięci?Blake przez całe życie zmaga się z traumą po śmierci rodziców. Nie umie poradzić sobie z nocnymi koszmarami, wspomnieniami, pytaniami. Zaczyna coraz częściej myśleć o Cole’u, z którym przyjaźni się, odkąd trafiła do rodziny zastępczej. Przez lata obserwowała, jak kolejne dziewczyny opuszczały jego pokój, a szepty innych towarzyszyły mu na szkolnych korytarzach.On ma dziewczynę, ona ma chłopaka, jednak między nimi wyczuwa się pożądanie. Blake postanawia rzucić światło dnia na cienie przeszłości. Czy uda się jej zachować przy sobie tych, na których naprawdę jej zależy?__O autorceClaire Contreras, mimo iż jest bestsellerową autorką romansów „New York Times’a”, a jej książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, sama prywatnie w ogóle nie czyta książek z wątkiem miłosnym, głównie zaś sięga po kryminały. Jednak kiedy zaczyna pisać kolejną książkę, to właśnie fabuła romansu rodzi się w jej głowie. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch chłopców.

Po przeczytaniu opisu postanowiłam dać jej szansę, chociaż nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Ciemność Tom 1 Nie ma światła w ciemności. Contreras Claire Cena det.36,90 zł Cena brutto36,90 zł.

- 8243697944 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-16 - cena 22,64 zł Nie ma światła w ciemności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI