Nazywam się Stephen Florida

Nazywam się Stephen Florida - Gabe Habash | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabe Habash
WYMIAR
7,23 MB
NAZWA PLIKU
Nazywam się Stephen Florida.pdf
ISBN
3409093161161

OPIS

Powieść o pasji, uporze i pokonywaniu traumy, ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego, by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecieStephen jest wychowanym przez babkę sierotą, który dzięki stypendium sportowemu trafia na któryś z zapomnianych przez Boga wiejskich college’ów w Północnej Dakocie. Oficjalnie uczy się po to, aby uzyskać dyplom licencjata sztuk wyzwolonych, lecz prawdziwym celem jego życia w Oregsburgu jest uprawianie zapasów. Tytuł mistrzowski jest dla chłopaka świętym Graalem, spełnieniem i - być może - kresem lub początkiem wszystkiego.Florida podporządkowuje więc zawodom całe swoje życie, a każdy trening i każda walka mają stanowić kolejny krok w stronę wielkości.„Wspaniałe, magnetyczne powieściopisarstwo”. „Guardian”„Niesamowita, niejednoznaczna książka”. Hanya Yanagihara, autorka Małego życia„Doskonała”. Lauren Groff, autorka Fatum i furii„Fascynująca”. „New York Times”„Oszałamiająca proza”. „Huffington Post”„Co za diabelnie niezwykła powieść… Potrzeba ogromnej odwagi, żeby napisać coś takiego”. Roxane Gay, autorka Histeryczek"

Trudno powiedzieć, czy bohater książki jest bardziej neurotykiem, egocentrykiem, czy zwyczajnie niegroźnym samotnikiem. Opis: Nazywam się Stephen Florida - Gabe Habash. Powieść o pasji, uporze i pokonywaniu traumy, ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego, by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecie Napisz recenzję o produkcie: Nazywam się Stephen Florida (e-book) Twoja ocena.

... Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt). Kilka słów o książce pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI