Reiki. Odkryj moc zdrowia

Reiki. Odkryj moc zdrowia - Marta Pyrchała-Zarzycka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Pyrchała-Zarzycka
WYMIAR
5,3 MB
NAZWA PLIKU
Reiki. Odkryj moc zdrowia.pdf
ISBN
5165983885593

OPIS

Pięć uniwersalnych zasad reiki:Właśnie dziś się nie złośćWłaśnie dziś się nie martwWłaśnie dziś szanujWłaśnie dziś pracuj uczciwieWłaśnie dziś bądź wdzięcznyCzy wiesz, że Twoje ręce leczą? Czy chcesz nauczyć się ich używać?Japońskie słowo reiki oznacza wpływ duchowy. W potocznym rozumieniu jest nazwą systemu uzdrawiania, polegającego na czerpaniu z życiowej energii przenikającej wszystko i wszystkich. Założeniem terapii reiki jest uznanie, że stan określany mianem zdrowia uzyskuje się dzięki zachowaniu harmonii między człowiekiem - jego ciałem, umysłem i duchem - a otoczeniem. Choroba jest zaburzeniem owej harmonii. Terapia reiki eliminuje zaburzenie na dwa sposoby: pobudzając organizm do zdrowienia i uwalniając blokady energetyczne w czakrach i meridianach.Wiedza dotycząca systemu uzdrawiania reiki nie jest tajemna - każdy może się nauczyć świadomego używania życiowej energii. Ta książka, autorstwa dyplomowanej bioenergoterapeutki, powstała własnie po to, by wprowadzić Cię w świat terapii reiki. To pierwsza na polskim rynku pozycja, w której niezbędną wiedzę znajdą zarówno osoby początkujące, zainteresowane medycyną naturalną oraz energoterapią, jak i doświadczeni terapeuci. Poza teorią i szczegółowym opisem zabiegów poradnik zawiera sporo objaśnień, przykładów i anegdot, dzięki czemu - na co ma nadzieję autorka - wiedza zostanie lepiej przyswojona i zapamiętana.

Tytuł: Reiki Odkryj moc zdrowia Autor: Pyrchała-Zarzycka Marta Wydawnictwo: Sensus ISBN: 9788328355408 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 272 Format: 14.0x21.0cm Oprawa: Miękka Waga: 0.328 kg Reiki. Odkryj moc zdrowia Książka autora Marta Pyrchała-Zarzycka z Wydawnictwa Sensus.

ODKRYJ MOC ZDROWIA, MARTA PYRCHAŁA-ZARZYCKA już od 23,61 zł - od 23,61 zł, porównanie cen w 6 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Reiki Odkryj moc zdrowia - opis produktu: Japońskie słowo reiki oznacza wpływ duchowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI