Ostra jazda. Cykl Śledztwa Anety Nowak. Tom 1

Ostra jazda. Cykl Śledztwa Anety Nowak. Tom 1 - Ryszard Ćwirlej | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Ćwirlej
WYMIAR
10,22 MB
NAZWA PLIKU
Ostra jazda. Cykl Śledztwa Anety Nowak. Tom 1.pdf
ISBN
5768919227270

OPIS

Jest rok 2015. Cały kraj szykuje się do wyborów parlamentarnych, a Europą wstrząsa kryzys uchodźczy. W Poznaniu niedaleko szkoły oficerskiej żołnierze znajdują zwłoki swojego kolegi. Podoficer został zastrzelony. Żandarmeria Wojskowa rozpoczyna śledztwo, ale jest ono prowadzone tak nieudolnie, że większość śladów, które mogłyby pomóc w odnalezieniu mordercy, zostaje zatarta i dosłownie zadeptana.Kilka tygodni później pewien grzybiarz natrafia w lesie na zwłoki młodej kobiety. Dziewczyna została zabita strzałem w głowę z bliskiej odległości. Wkrótce okazuje się, że była jedną z prostytutek pracujących przy drodze. Śledztwo w sprawie prowadzą policjanci z komendy w pobliskich Szamotułach, a Komenda Wojewódzka w Poznaniu przysyła im do pomocy młodą policjantkę. Dziewczyna z zapałem bierze się do pracy i wkrótce odkrywa, że z tą zbrodnią powiązani są handlarze żywym towarem.Czy te trzy sprawy mają ze sobą coś wspólnego? Tego właśnie będzie musiała się dowiedzieć sierżant Aneta Nowak, policjantka i jednocześnie studentka prawa. Nie będzie osamotniona. W tym trudnym śledztwie pomogą jej starzy znajomi: Mirosław Brodziak (obecnie dyrektor Banku Ziemskiego, którego właścicielem jest Ryszard Grubiński, przyjaciel z dzieciństwa), podinspektor Mariusz Blaszkowski (zastępca Marcinkowskiego), a także dawny milicjant Teofil Olkiewicz (teraz właściciel pijalni Świat Wódek).

Ostra jazda Ćwirlej Ryszard ... 📚 Poznaj "Ostra jazda" autorstwa Ryszard Ćwirlej. Przeczytaj opis książki "Ostra jazda" a także poznaj jej ocenę.

Książki | okładka miękka 4.6 Wysyłamy w 24h, Odbiór w salonie 0 zł ... Ostra jazda Ćwirlej Ryszard ... 📚 Poznaj "Ostra jazda" autorstwa Ryszard Ćwirlej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI