Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3

Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3 - Krystyna Mirek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3.pdf
ISBN
1481960170860

OPIS

Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita, a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie stare krzywdy, niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany gość, nazywana Królową Śniegu, matka Antka. Nie ma ona żadnych skrupułów w walce o swoje racje. Mocno zetrą się dwie skonfliktowane kobiety: żona i kochanka. Która z nich wygra?Tymczasem obok rozwija się zakazana miłość, a dobra przyjaźń nie chce przerodzić się w związek. Skomplikowane relacje uczuciowe staną się dla bohaterów nie lada wyzwaniem.Czy w przytulnej kuchni babci Kaliny uda się znów zaprowadzić ład w sercach wszystkich bliskich jej osób? Jak sobie poradzi z trudnymi zadaniami? Jak potoczą się dalsze losy ulubionych bohaterów serii "Willa pod kasztanem"?

Napisała ona wiele bestsellerowych pozycji wydawniczych z gatunku literatury obyczajowej, takich jak: "Podarunek", "Pojedynek uczuć", "Szczęście all inclusive", "Droga do marzeń" czy "Polowanie na motyle". Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem.

Na strunach życia Tamara Mariola Tarasek ... Willa pod kasztanem 3 Na strunach światła [Mirek Krystyna] - od 22,03 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kolejną serią, na którą warto zwrócić uwagę, jest „Willa pod Kasztanem".

POWIĄZANE KSIĄŻKI