Wołyński gambit

Wołyński gambit - Artur Baniewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Baniewicz
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Wołyński gambit.pdf
ISBN
6392267253841

OPIS

Rok 1943. Paweł wraca w rodzinne strony. Tym razem będzie prowadzić potrójne dochodzenie - szukać kobiety, dóbr zagrabionych przez Trzecią Rzeszę i mordercy jednego z członków polskiej samoobrony. Wszystko to w piekle wołyńskiej rzezi.Notka:Chroń kobietę, która nie ma prawa żyć.Znajdź mordercę w świecie, w którym mordują się całe narody.Kielecczyzna. Grudzień 1942 roku. Lwowski ekspolicjant Paweł Bujnicki szuka kobiety, która zniknęła bez śladu. To Żydówka, Chaja Welcman. Okupanci dbają, by zminimalizować szanse na przeżycie takich jak ona. Ponure odkrycie, którego dokona Bujnicki, uświadomi mu, że w wojennej zawierusze nie można ufać nikomu.Wołyń. Rok 1943. Paweł wraca w rodzinne strony, gdzie Polacy przestają się czuć bezpiecznie. On sam przekona się o tym, jeszcze zanim wysiądzie z pociągu. Na miejscu czeka go nietypowa propozycja niemieckiego oficera. Bujnicki niejedno przeżył i wiele widział. Tym razem jednak przyjdzie mu prowadzić potrójne dochodzenie. Będzie szukał kobiety, dóbr zagrabionych przez Trzecią Rzeszę i mordercy jednego z członków polskiej samoobrony. Wszystko to w piekle wołyńskiej rzezi.Artur Baniewicz, autor Pięciu dni ze swastyką - świetnie przyjętej powieści o przygodach Pawła Bujnickiego - po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem literatury sensacyjnej i że w jego książkach nic nie jest oczywiste. Wołyński gambit trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Szczegółowe informacje na temat książki Wołyński gambit. Autor: Artur Baniewicz: Wydawca: Znak Liczba stron: 640: Rok wydania: 2019: Tytuły kupowane wraz z Wołyński gambit Promocja 2 Rysa ... » Wołyński gambit; Wersje językowe.

Znajdź mordercę w świecie, w którym mordują się całe narody. Kielecczyzna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI