Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightro

Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightro - Scott Kelby | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Kelby
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightro.pdf
ISBN
8745232467558

OPIS

Adobe Photoshop Lightroom Classic został pokazany światu pierwszy raz ponad 10 lat temu. Od tego czasu cieszy się zasłużoną renomą wśród rosnących rzesz fotografów. Lightroom jest znany z potężnych możliwości wyrafinowanej edycji obrazów oraz bardzo zaawansowanych narzędzi do obrabiania zdjęć. Tak złożone oprogramowanie jest jednak dość trudne do opanowania dla początkujących użytkowników - zazwyczaj muszą oni poświęcić sporo czasu, aby w miarę płynnie posługiwać się poszczególnymi elementami Lightrooma.Jest to kolejne, zaktualizowane wydanie jedynej książki, w której cały proces przetwarzania i edycji zdjęć został przedstawiony zwięźle i wyjątkowo przejrzyście. Opisano tu najnowsze techniki, podano dokładne instrukcje, wskazówki i porady znakomicie ułatwiające pracę. To rzecz napisana prostym, przystępnym językiem, co sprawia, że nauka obsługi Lightrooma staje się dużo przyjemniejsza. Autor przekazuje również informacje o stosowanych przez siebie ustawieniach, sprawdzonych sztuczkach i skutecznych metodach pracy z Lightroomem. To wszystko sprawia, że nawet początkujący użytkownik tego programu szybko zaczyna osiągać znakomite efekty!W tej książce między innymi:system zarządzania zdjęciami SLIMprofesjonalna edycja zdjęćintegracja Lightrooma z Photoshopemkorzystanie z Lightrooma na urządzeniu mobilnymautorski zestaw predefiniowanych ustawień przetwarzania i drukowania zdjęćJeśli masz odrobinę talentu, potrzebujesz jeszcze tylko Lightrooma!

Wyszukujesz, porównujesz i kupujesz najtaniej. E-booki kupuj z bookto.pl. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightro - Kelby Scott - książka Przejdź do sklepu 72,98 zł Sekrety cyfrowej ciemni scotta kelby`ego.

E-booki kupuj z bookto.pl. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightro - Kelby Scott - książka Przejdź do sklepu 72,98 zł Sekrety cyfrowej ciemni scotta kelby`ego. edycja i obróbka zdjęć w programie adobe photoshop lightroom classic cc Opis: Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego - Kelby Scott.

POWIĄZANE KSIĄŻKI