Podróżnicy

Podróżnicy - Andrzej Fedorowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Fedorowicz
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Podróżnicy.pdf
ISBN
5262343025431

OPIS

Zbiór pasjonujących opowieści o niezwykłych wyprawach polskich podróżników od średniowiecza do współczesności.W nieznane i dookoła świata. Na najwyższe szczyty i niedostępne bieguny. Przez bezkresne oceany i bezludne pustkowia. Polacy od wieków podróżują po lądach i morzach, zapuszczając się w najdalsze zakątki naszej planety.Przed wami historie słynnych polskich podróżników i ich niesamowitych wypraw. Wśród bohaterów książki są zesłańcy i piraci, badacze i awanturnicy, sportowcy i dziennikarze. Od średniowiecznego mnicha Benedykta Polaka, przez legendarnego Maurycego Beniowskiego, Leonida Teligę, Tony’ego Halika i Jerzego Kukuczkę, po Marka Kamińskiego i Aleksandra Dobę.Kto został królem Madagaskaru, a kto odkrył źródło Amazonki?Jak przejechać Afrykę na rowerze i jak w jednym roku stanąć na dwóch biegunach Ziemi?Czy można okrążyć świat samochodem i przepłynąć Atlantyk… kajakiem?Przekonajcie się sami!W przygotowaniu książka o wielkich wyprawach polskich podróżniczek.

Organizujemy budżetowe wyjazdy do 50% taniej niż biura podróży! Dołącz do nas. Księgarnia Podróżnika Wita Stwosza 19/20 50-148 Wrocław. Telefon: 71 792 30 65: E-mail: [email protected]: Formularz kontaktowy Zaproponuj produkt Bestsellery.

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. W Wikimedia Commons znajdują się multimedia związane z tematem: Podróżnicy i odkrywcy: Podkategorie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI