Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej

Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej - Kerry Daynes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerry Daynes
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Oko w oko ze złem. Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej.pdf
ISBN
7497926400090

OPIS

Seryjni mordercy, brutalne zabójstwa i zmasakrowane ofiary.Brzmi strasznie? Nie dla niej.Kerry Daynes od ponad dwudziestu lat jest psycholożką sądową. Widziała już chyba wszystko - bo to jej przydzielane są najtrudniejsze przypadki. W tej książce opisała najbardziej wstrząsające sprawy karne, z którymi miała do czynienia.Aby zrozumieć motywy zbrodniarza, psycholog sądowy musi dobrze go poznać, a to może mu się udać tylko wtedy, gdy zacznie myśleć jak on.Czy wystarczy odpowiedni splot zdarzeń, żeby człowiek był zdolny do najgorszego?Czy istnieje „przepis na mordercę”?Czy zło jest w każdym z nas?Kerry ci o tym opowie.Bo na końcu przy stole w pokoju przesłuchań zostaje tylko ona i przestępca.Kerry Daynes jest psychologiem. Prowadzi prywatną praktykę, a także pracuje w rządowych zespołach psychologów i psychoterapeutów. Często powoływana jest na biegłą w sprawach karnych i w sądach rodzinnych. Regularnie udziela się jako komentatorka telewizyjna w takich stacjach jak BBC, Sky 1 czy CNN. Od lat czynnie działa na rzecz polepszenia jakości publicznej debaty dotyczącej zdrowia psychicznego oraz patronuje National Centre for Domestic Violence.

Prawdziwe historie z akt psycholożki sądowej". Przygotujcie się na podróż w głąb najbardziej mrocznych umysłów. Czy zło jest w każdym z nas? Kerry ci o tym opowie.

Mamy możliw Historia Pomoc Konto (zaloguj) Kontrast: D BW YB BY. Czcionka: F0 F1 F2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI