Jak przechytrzyć nieboszczyka

Jak przechytrzyć nieboszczyka - Agnieszka Jeż | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Jak przechytrzyć nieboszczyka.pdf
ISBN
9199528766740

OPIS

Wakacje all-inclusive mają kilka wad.Po pierwsze – cena.Po drugie – sztuczność i rozlazła nuda pobytu.Po trzecie – średnio dwa dodatkowe kilo na tydzień.Po czwarte – wcale nie tak łatwo przestać tam być singielką…Z tych i paru innych powodów Lucyna i Elwira decydują się na urlop nad Bałtykiem. Los się do nich uśmiecha: wynajęty (tanio!) domek jest uroczy. Na plaży – pustki (bo w kalendarzu czerwiec). Towarzystwo w postaci przyjaciółki – najlepsze pod słońcem. Nawet znana z kaprysów nadmorska pogoda okazuje się dla nich łaskawa. Jedyny problem to nieboszczyk…Zaskakująca komedia pomyłek z dreszczykiem.

Napisana bardzo lekkim stylem sprawi, że nawet najbardziej nużąca podróż minie Wam w mgnieniu oka! Jest to bowiem nie tylko zabawna, ale i bardzo wciągająca historia. "Jak przechytrzyć nieboszczyka" to lekka i wciągająca powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym. Dwie singielki postanawiają spędzić urlop nad Bałtykiem.

Należy do gatunków: literatura piękna, powieść komediowa. Książka Jak przechytrzyć nieboszczyka liczy 320 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI