[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość

[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość - Emily Giffin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Giffin
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość.pdf
ISBN
5443005080938

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką, Meredtih ma męża i córkę - ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to, co chce, a Meredith to, co należy - ale żadna z nich nie ma tego, o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”, dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone.Wydaje Ci się, że znajdziesz szczęście, spełniając swoje marzenia?A może będziesz szczęśliwa, jeśli naprawdę pokochasz?Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza, ale jest najważniejsza.NIKT NIE ROZUMIE CIĘ LEPIEJ NIŻ EMILY GIFFIN

Josie jest bezdzietną singielką, Meredtih ma męża i córkę - ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to, co chce, a Meredith to, co należy - ale żadna z nich nie ma tego, o czym ... Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Otwarte.

POWIĄZANE KSIĄŻKI