[OUTLET] Barbie Na czerwonym dywanie

[OUTLET] Barbie Na czerwonym dywanie - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Barbie Na czerwonym dywanie.pdf
ISBN
5497945328806

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Barbie nie może się doczekać swoich wywiadów z gwiazdami ekranu na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego we Włoszech. Przekonaj się, co się wydarzy, gdy Barbie rozpocznie swą wymarzoną pracę!W prezencie Bajeczny naszyjnik!

Przekonaj się, co się wydarzy, gdy Barbie rozpocznie swą wymarzoną pracę! W prezencie Bajeczny naszyjnik! Informacje o OUTLET Mattel BARBIE NA CZERWONYM DYWANIE Ruda - 6783274282 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-04-11 - cena 99,99 zł Barbie i przyjaciółki oszałamiają wyglądem i są gotowe na niezapomniany wieczór na mieście, niezależnie od tego, czy tym razem będzie to impreza w klubie, gala, premiera filmu - czy wszystkie trzy naraz! Wybieraj spośród przepysznych kreacji idealnych na eleganckie, niezapomnianie okazje.W zestawie znajdują się lalka i akcesoria.

4.2 out of 5 stars 36 ratings. Currently unavailable.

POWIĄZANE KSIĄŻKI