33 razy, mój kochany

33 razy, mój kochany - Nicolas Barreau | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicolas Barreau
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
33 razy, mój kochany.pdf
ISBN
2369873278573

OPIS

Kiedy z czegoś dramatycznego rodzi się coś pięknego, może chodzić tylko o miłość.Helene miała trzydzieści trzy lata, gdy zmarła. Julien, jej mąż, przyrzekł, że po jej śmierci napisze do niej trzydzieści trzy listy - po jednym za każdy rok jej życia. Dotrzymał słowa.Pisał żonie o ich synu Arturze, o tym, jak sobie bez niej radzi, o swojej rozpaczy i niegasnącej miłości. Każdy list chował w skrytce na cmentarzu Montmartre. Po pewnym czasie odczuł, że ten rytuał daje mu pocieszenie.Pewnego dnia listy zniknęły, a na ich miejscu Julien znalazł małe kamienne serce...Czy jego zranioną duszę zdoła ktoś wyleczyć?„Czytanie powieści Nicolasa Barreau jest jak spędzanie czasu z najlepszym przyjacielem”.Nina George, autorka Lawendowego pokoju„To prawdziwa oda do miłości, empatii i Paryża. To jak list miłosny napisany do tych, którzy wierzą w uzdrawiającą moc słów”.Ricciarda Barbieri, redaktorka w wydawnictwie Giangiacomo Feltrinelli„Barreau obdarowuje nas historią opowiedzianą tak, jak tylko on potrafi - zabiera nas na poszukiwania tego, co schowane głęboko w duszy. Wspaniała uczta!”Héloise d'Ormesson, właścicielka Éditions Héloise d’Ormesson

Początkowo Julien uważa, że to nie jest dobry pomysł i nie może się przemóc. Jednak kochał swoją żonę tak ... 33 razy, mój kochany to ciepła, wzruszająca opowieść o radzeniu sobie ze stratą.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych. Cena: 26,90 z ł ... Sprawdź niskie ceny i kup 33 razy, mój kochany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI