[OUTLET] Przerwa w emisji

[OUTLET] Przerwa w emisji - Kamil Durczok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Durczok
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przerwa w emisji.pdf
ISBN
2793143789539

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce.Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie. I nie oszczędza nikogo.Wspomina drogę, po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę szefa najbardziej prestiżowego programu informacyjnego w polskiej telewizji. A także wysoką cenę, którą za ten sukces zapłacił.Skomplikowane relacje z kobietami i szorstkie, męskie przyjaźnie. Stres, adrenalina, alkohol i szybkie motocykle.Wreszcie - walka o godność i z... samym sobą.Kamil Durczok - nie bierze jeńców.Kamil Durczok -jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat dziennikarz TVP, następnie - równie długo - redaktor naczelny i prowadzący "Faktów" w TVN. Laureat wielu prestiżowych nagród jak Wiktory, Telekamery czy Grand Press dla Dziennikarza Roku.W roku 2003 stoczył zwycięską walkę z chorobą nowotworową.Na początku 2015 po serii tekstów w tygodniku "Wprost" zarzucających Durczokowi m.in. mobbing i molestowanie seksualne podwładnych rozstał się on z telewizją TVN, autorom artykułów i wydawcy periodyku wytaczając procesy sądowe.Po niemal dwóch latach wraca z własnym przedsięwzięciem medialnym na Śląsku oraz programem publicystycznym w telewizji Polsat.

epizod serialu nie zostanie wyemitowany w ... Przerwa jednodniowa 2021-03-16 w godzinach 01:00-06:00 (BW2021/0115) TON Dobiegniew (DODR_W6A) MUX3 TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport (562MHz) Przerwa w emisji "BrzydUli". W związku ze zbliżającym się świętem Bożego Narodzenia większość stacji telewizyjnych wprowadziła sporo zmian w swoich ramówkach.

Niestety, przerwa w ... "Ta jedyna" to historia wielkich namiętności, która podbiła serca portugalskiej publiczności. Serial został doceniony na festiwalach branżowych, również we Francji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI