[OUTLET] Kuchnia z pasją

[OUTLET] Kuchnia z pasją - Janek Paszkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janek Paszkowski
WYMIAR
11,13 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia z pasją.pdf
ISBN
5657108177667

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Fascynacja smakami i aromatami, nowatorskie podejście do tradycji, szczypta szaleństwa – oto przepis na niebanalną książkę kucharską.Janek Paszkowski - finalista polskiej edycji konkursu telewizyjnego MasterChef, autor bloga www.kuchniabasowa.blogspot.com i od niedawna właściciel lokalu Serwus.Zapiekanki w Warszawie, oprócz pasji do gotowania ma jeszcze drugą – grę na gitarze basowej.Uwielbia improwizować, zaskakuje zestawieniami smaków i faktur, olśniewa specjałami w błyskotliwych odsłonach.Autorskie przepisy zaprezentowane z lekkością i swadą oraz piękne fotografie zachęcą najbardziej opornych i zabieganych do twórczej aktywności w kuchni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringu, skierowanej do wszystkich osób zainteresowanych smacznymi daniami. Tworzymy potrawy na... Stylowa jadalnia z firmą Kler! Eleganckie stoły, krzesła i lampy.

1,525 likes · 108 talking about this. Masz imprezę...nie masz czasu na przygotowanie jej...ja mogę przygotować ją za Ciebie,ugotuję, upiekę.Dowiozę do Ciebie lub przygotuję wszystko... Wyprzedaż - kuchnie z ekspozycji Finezyjne wzornictwo kuchni Halupczok jest odwzorowaniem stale zmieniających się trendów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI