Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4

Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4 - Agata Przybyłek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
8,57 MB
NAZWA PLIKU
Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4.pdf
ISBN
7912144099505

OPIS

Bestsellerowa seria komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, do czego te kobiety są zdolne!Małgosia jest szczęśliwą żoną, matką i właścicielką plantacji lawendy. Jej mąż, Wojtek, niespodziewanie ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Małgosia musi zająć się jego warsztatem samochodowym, lecz nie ma o tym bladego pojęcia. W dodatku przypadkiem odkrywa pewien mroczny sekret…Wiadomość o wypadku Wojtka cieszy mamę Małgosi, która nigdy nie przepadała za zięciem. Postanawia wykorzystać jego nieobecność w domu i przedstawia córce pewnego bardzo przystojnego młodego policjanta... Wymyśla zwariowany plan, ale czy uda jej się go zrealizować? Po co w ogóle swatać mężatkę? I czy można zmusić kogoś do miłości?

I że miłość przychodzi wtedy, kiedy...czytaj dalej Weekendowa Bezsensja: 40 najgorszych okładek płyt 2020 roku i bonus Miniony rok, choć zachwiał branżą muzyczną, nie wpłynął na podwyższenie jakości okładek zdobiących albumy. Bestsellerowa seria komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, Na nieszczęście obydwoje mają ten sam problem - nadopiekuńcze rodzicielki.

Agata Przybyłek. Cykl: Miłość i inne szaleństwa (tom 4) Średnia ocen: 7,3 / 10 327 ocen .

POWIĄZANE KSIĄŻKI