Dzikie Dziecko Miłości

Dzikie Dziecko Miłości - Aneta Jadowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Jadowska
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie Dziecko Miłości.pdf
ISBN
7189807512164

OPIS

Spokój? W słowniku Namiestniczki Thornu ten wyraz nie istniejeW mieście grasuje zabójca, a terytorium wilków skrywa masowe groby. Jedyny trop prowadzi do młodziutkiej wampirzycy.Kim właściwie jest Daria? I jaką rolę odegrała w tej zbrodni?Namiestniczka Dora Wilk i Roman, książę wampirów, jednoczą siły i gromadzą sojuszników, by rozwiązać tajemnicę przerażających morderstw i wymierzyć sprawiedliwość.Gęsta intryga, kryminalne śledztwo, skomplikowane relacje i niezmiennie spora dawka sarkazmu.W świecie Thornu jeszcze nigdy nie czaiło się tak wielkie zło.***Robota Namiestniczki Thornu polega głównie na chodzeniu, gadaniu i zaglądaniu w miejsca, w które Dora Wilk wcale nie ma ochoty zaglądać. Na przykład do świeżego grobu na ziemi wilkołaków, z którego ktoś postanowił wydostać się o własnych siłach – i szukać zemsty. Szykujcie się na drżenie serca, zaparty dech i wielkie emocje. Koszmar, jakiego wolelibyście nawet nie śnić, właśnie zyskał oblicze i grasuje po obu stronach Bramy, zapełniając grób za grobem. Lecz bez obaw. Wiedźma, wampir i szaman już złapali trop. Pytanie tylko, czy odważycie się do nich dołączyć.Czytajcie jak ja – aż do utraty tchu.Marta Kisiel, autorka bestsellerowej serii DożywocieTa powieść to coś znajomego, ale i świeżego. Widzę w niej to, co pokochałam w świecie Thornu, a także większą dojrzałość zarówno Dory, jak i autorki. Polecam!Marta Korkus, OkiemMK.comTa książka jest jak przyjęcie-niespodzianka. Kto wyskoczy z urodzinowego tortu? Szykujcie się na wielki powrót Dory Wilk! Obiecuję – będziecie zachwyceni!Izabela Stawicka, PannaPollyanna.com

Pseudonim. Tytuł ... Dzikie dziecko miłości - Jadowska Aneta już od 24,20 zł - od 24,20 zł, porównanie cen w 33 sklepach.

W mieście grasuje zabójca, a terytorium wilków skrywa masowe groby. Jedyny trop prowadzi do młodziutkiej wampirzycy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI